Tak jako dítě, které udělá první krok, učí se chodit, mluvit a rok od roku spěje k období stát se dospělým a zúročit vše, co se na cestě životem naučilo, tak I my se učíme krok po kroku vyrábět pro Vás ty nejpřirozenější, nejlahodnější produkty, které připravujeme s láskou, energií a něhou, kterou do našich výrobků vkládáme. Máme rádi hravost, nespoutanost, suroviny plné vůně a zajímavých chutí.


 

Ať jste malí, velcí, hubení, mladí, staří, sportovci nebo knihomolové…na každého z Vás myslíme a přejeme si potěšit přímo …. Jenom Vás

Síla přírody je tak mocná, že je pro nás důležité zachovat přirozenost vitamínů v surovinách a neupravovat jídlo náhražkami. Pokud budete chtít cítit na jazyku chuť višně, jahody, ananasu, máte ji mít :-).

Máme radost z toho, když Vám chutná, když Vám můžeme nabídnout živou stravu namixovanou smíchem a fantazií, bez kterých by se to při výrobě neobešlo. Všechny naše produkty prošli našima rukama, suroviny ostrým zrakem a skupinou skvělých lidí.

To co pro Vás připravujeme je plné naší energie a budeme velice rádi, když se s námi vydáte na cestu do budoucnosti….Vaše Chitta

chitta-logo

Ch – chuť / I – inspirace / T – touha / T – tvořit / A – a plnit si své sny

RAW / RUČNÍ VÝROBA / BEZ ADITIV / BEZ SO2 / PŘIROZENÉ CUKRY

Chitta

VAŠE NOVÁ ENERGIE A RELAX