Výživový poradce

V dnešní době nalezneme na internetu a v časopisech spoustu článků a rad jak zhubnout. Alespoň jednou týdně se každý z nás zadívá do zrcadla a je si reálně vědom určitých nedostatků, které by potažmo rád změnil.

Někteří se díky své odvaze rozhodnou pro zlepšení těchto nedostatků, ovšem však ne vždy správnou cestou. Většinou jde o nesprávné diety, přehnané sportování nebo úplné omezení jídla, které vede dříve či později k přejídání. A výsledek? Po pár týdnech snažení zjistíme, že místo úbytku váhy a pocitu radosti jsme přibrali a necítíme se vůbec dobře, naopak spíše úplně bez elánu, otrávení svým snažením, které nedosáhlo našich představ.

Je spousta věcí, kterým bychom měli a chtěli porozumět. A jelikož to sami neumíme, potřebujeme někoho, kdo nás podpoří, protože už jen to, že se rozhodneme něco měnit, je velký krok a psychická podpora se správným jídelníčkem s pod správným vedením je k nezaplacení. Rozhodnutí je už jen na Vás.

Pokud chcete zhubnout, nebo naopak potřebujete přibrat, cítit se lépe a mít více energie, dopomůžeme Vám k této změně, pro Vaše lepší JÁ.

ZDA-LI JSTE SE ROZHODLI PRO VAŠE LEPŠÍ JÁ?

PRO VAŠE HEZČÍ, LEHČÍ, SVALNATĚJŠÍ TĚLO, ČI SPOKOJENĚJŠÍ, RADOSTNĚJŠÍ, POZITIVNĚJŠÍ MYSL 🙂

MY JSME TU PRO VÁS NA CESTĚ K VAŠEMU PRAVÉMU JÁ

Rádi bychom vám tímto představili naši výživovou poradkyni, koučku a lektorku Annu, která je tu pro Vás jako „přítel na Vaší cestě” a která se s Vámi podělí o jeden silný příběh pro inspiraci k Vašemu rozhodnutí.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI:-)

 

jencova

Anna Jenčová
objednavky@chitta.cz

Ceník 


Balíček služeb na 4 měsíce – vhodný při redukci/nabírání do 5 kg

(v ceně je individuální výživový plán včetně jídelníčku na 7 dní, vstupní konzultace + 4 následující
konzultace, 4měsíční on-line service zdarma (e-mail, telefon), 1x společné nakupování, cena je bez
měření na přístroji In-body)

6 000 Kč

Balíček služeb na 6 měsíců – vhodný při redukci/nabírání od 5 do 10 kg

(v ceně je individuální výživový plán včetně jídelníčku na 7 dní, vstupní konzultace + 7
následujících konzultací, 6měsíční on-line service zdarma (e-mail, telefon), 2x společné
nakupování, cena je bez měření na přístroji In-body)

7 000 Kč

Balíček služeb na 10 měsíců – vhodný při redukci/nabírání nad 10 kg

(v ceně je individuální výživový plán včetně jídelníčku na 7 dní, vstupní konzultace + 11
následejících konzultací, 10měsíční on-line service zdarma (e-mail, telefon), 3x společné
nakupování, cena je bez měření na přístroji In-body)

7 000 Kč

Jídelníček na 7 dní

Každý klient má v ceně jídelníčku měsíční on-line servis ZDARMA (e-mail, telefon). Pomocí e-mailu či telefonu se může radit s poradcem a konzultovat vše, co se týká jeho výživového plánu. Od druhého měsíce poplatek za on-line služby 500 Kč měsíčně. Ke každému jídelníčku ZDARMA edukační materiál, který Vám pomůže orientovat se při sestavování Vaší vlastní stravy.

3 000 Kč

Individuální výživový plán se skládá z podrobného zjištění současného výživového stave Vašeho organismu.
Provedeme rozbor Vašeho stávající jídelníčku, současných stravovacích návyků a zvyklostí, pohybových aktivit a Vašeho zdravotního stavu. Změříme Vaše tělesné míry a provedeme analýze složení Vašeho těla na lékařsky certifikovaném přístroji. Přístroj měří nejen tělesnou váhu, ale také tělesný tuk, množství svalové hmoty, procento vody v těle a v neposlední řadě tzv. minimální kalorickou potřebu organismu aj. Na základě této komplexní analýzy a cíle, kterého chcete dosáhnout, Vám bude připraven plán nový, připravený pouze pro Vás! Plán bude obsahovat na základě výše zmíněné analýzy nový návrh nebo-li optimalizaci celého stravovacího režimu tak, abyste dosáhli Vašeho cíle. Součástí nového plánu je doporučený energetický příjem, nastavení nového trojpoměru živin, ale také zařazení konkrétních složek potravy s přihlédnutím k Vašim individuálním potřebám a požadavkům. Součástí plánu je i konkrétní jídelníček na 7 dníoptimalizace pitného režimu a pohybových aktivit. Tento plán bude vytvořen přímo „na tělo“.

Jak dál po předání plánu?

V ceně plánu má klient on-line servis zdarma – délka podle výběru balíčku. Pomocí e-mailu či telefonu se můžete radit s poradcem a konzultovat vše, co se týká jeho individuálního výživového plánu. Dále pak vše podle výběru služeb či balíčku. 
Pokud chcete být co nejúspěšnější a chcete využít svého poradce na cestě za svým cílem, je následná spolupráce řešena formou průběžných  kontrol/konzultací v intervalech dle požadavků klienta (alespoň1x měsíčně,) vyhodnocení Vašich pokroků, popřípadě další individuální poradenství.

Měření na In-body

Diagnostika In-body 230
Je to jedno z nejlepších a nejpřesnějších měření složení lidského těla dostupných v našich podmínkách. Technologie měření na InBody je unikátní na rozdíl od jiných BIOimpedančních přístrojů. Používá přímé měření segmentů (DSM-BIA = světově patentovaná technologie). Má 8 dotykových elektrod. Díky své unikátní technologii nepoužívá empirické odhady, ale pracuje s faktickým měřením.

Výsledky analýzy InBody 230
– Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, bez-tuková hmota, váha
– BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
– Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR- bazální metabolismus)
– Hodnocení tukové a svalové tkáně
– Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť
– Energetický výdej při pohybových aktivitách
– a další….
Výsledky analýzy složení těla konzultujete se svým poradcem při každé měsíční konzultaci, kde zárověň vždy musí proběhnout nové měření na tomto přístroji, pro porovnání předchozích hodnot a pro vaší edukaci ve výsledcích z měření.

330 Kč 3. měření ZDARMA – měření neprovádím já – DŮM SALVE – CHOMUTOV

 

Vstupní a průběžná konzultace (60 min) bez měření na In-body

Cena za vstupní konzultaci zahrnuje rozbor analýzy složení těla a detailní konzultaci s klientem majíci za cíl získání co nejvíce informací o současné výživě, pohybu, zvyklostech, životním stylu, případných zdravotních omezeních zapsaných do vstupního dotazníke klienta. Tato vstupní analýza trvá 1,5 hodiny.
Cena za průběžnou konzultaci opět zahrnuje detailní konzultaci ohledně nového měření (po každém měsíci se provádí nové měření v případě výběru nějakého z balíčků a dále pak zhodnocení vašich dojmů a pocitů). V případě zvolení pouze určitého počtu konzultací bez nastavování nutričního plánu či jídelníčku je na klientovi, jaká témata budeme rozebírat, budeme konzultovat na klientovo přání.

350 Kč

3 konzultace – 900 Kč
5 konzulatcí – 1400 Kč

Koučink (45 min)

Koučování v life style je vlastně takovou nadstavbou nad mé konzultace v oblasti stravovacích návyků, prevence zdraví a celkově zdravého životního stylu. Zde si klient nastavuje opět zadaná témata, která budeme rozebírat a to také více do hloubky. Kouč je klientovi oporou a za pomoci metod, které zná, ho dokáže navést na rozklíčování otázek, které klienta zajímají. Může se jednat o pohybová a netriční doporučení, budování klientova sebevědomí, mentální odkyselení, práce s negativními myšlenkami, psychosomatické problémy atd.

400 Kč

3 sezení – 1000 Kč

Další úpravy či přepracování jídelníčku

Drobnosti týkající se adaptace na jídelníček jsou zdarma prvních 14 dní po předání jídelníčku či nutričního plánu. V případě vytváření dalších dní navíc nebo nějaké větší úpravy jsou zpoplatněny částkou 1500,-, viz domluva s poradcem.

1 500 Kč

On-line měsíční služba (telefon, email)

V případě zvolení některého z balíčků či jídelníčku je online měsíční služba zdarma podle daného balíčku. Lze také aplikovat navíc jako samotná služba, kterou si klient sám zvolí.

500 Kč

Společné nakupování potravin

Zde se jedná o 60 minut společného nakupování, kde je klient seznámen s produkty a surovinami, které jsou pro něj nejvhodnější, rychlá orientace v obchodě a cenách, jak číst správně etikety a jak neutrácet zbytečně za potraviny. Při zvolení jakéhokoliv balíčku je služba zdarma v daném počtu.

400 Kč

Možnost každodenní přípravy jídla podle jídelníčku pro klienta

Služba, která poskytuje „vaření“ klientovi podle jeho netričního plánu, takže na klientovi je pouze konzumace jídel 🙂 Nutriční plán, jídelníček a vaření provedu já 🙂

Individuální cena

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ, MNE NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.
LZE TAKÉ VYTVÁŘET SLUŽBY PŘÍMO NA „TĚLO“ PODLE KLIENTA, MIMO SLUŽBY NABÍZENÉ.